Skip to content
16-24 Aralık 2023, Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi, İstanbul

YAT VE TEKNE SEKTÖRÜNE DAİR HER ŞEY BU FUARDA

NEDEN YENİKAPI BOAT SHOW?

Yenikapı Boat Show, Türkiye’nin en modern ve en kolay ulaşılabilir fuar merkezi Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezi’nde organize edilecek.

Deniz severlerin tüm ihtiyaçlarına karşılık verecek şekilde tasarlanan Yenikapı Boat Show, açık ve kapalı toplam 50 bin metrekarelik alanda hayata geçirilecek.

Fuarda, her bütçeye uygun teknelerin yanında botlar, jet skiler, yelkenlilerin yanı sıra denizcilik sektörüne dair her şey tek çatı altında sergilenecek.

Denizcilik sektöründeki tüm yenilikleri, gelişmeleri ve fırsatları sektör profesyonelleri ile buluşturacak olan fuarın ziyaretçileri, lider yerli firmaların yanı sıra dünyanın en önemli markalarına ulaşabilecek.

Teknoloji, tasarım ve konforu bir arada sunan Yenikapı Boat Show milyon dolarlık yatların lansmanlarına ev sahipliği yapacak.

Yenikapı Boat Show’u, Fransa, İngiltere, Yunanistan, İspanya, Libya, Rusya, Almanya, Tunus, Bulgaristan, Polonya’nın da aralarında bulunduğu onlarca ülkeden deniz tutkunları ziyaret edecek. 

Avrasya Gösteri Merkezi’nde düzenlenecek olan fuar, deniz severlerin tüm ihtiyaçlarına karşılık verecek şekilde tasarlandı. Yenikapı Boat Show, açık ve kapalı toplam 50 bin metrekarelik alanda organize ediliyor. Fuarda, her bütçeye uygun tekneler ile birlikte botlar, jet skiler, yelkenlilerin yanı sıra denizcilik sektörüne dair her şey tek çatı altında sergileniyor.