Skip to content
16-24 Aralık 2023, Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi, İstanbul

FUAR ALANINA ULAŞIM

ULAŞIM

Kadıköy’den Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Ayrılıkçeşmesi istasyonunda inerek Marmaray’a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

           m4okmarmaray

Üsküdar‘dan Marmaray‘a binerek Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

           marmaray

Ümraniye’den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Üsküdar son durakta ininiz. Buradan Marmaray’a aktarma yaparark Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

           m5okmarmaray

Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Ayrılıkçeşmesi durağında inerek Marmaray‘a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

           m5okmarmaray

Sabiha Gökçen Havalimanı‘ndan E-3e binerek 4.Levent Metro‘da ininiz. Buradan Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonunda metrobüse binerek Küçükçekmece durağında Marmaray’a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

           metrobusokmarmaray

Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Yenikapı‘da indiğinizde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

           m1a

Taksim‘den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı İDO İskelesi’ne ulaşabilirsiniz.

            m2

Yenikapı durağına en yakın Havaist güzergahı Aksaray ve Beyazıt Meydanı’ndan hareket eden HVİST-12 hattıdır. HVİST-12 Beyazıt Meydan/Aksaray Havaist Servislerini kullanarak İstanbul

Havalimanı‘na rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

Bursa, Yalova, Bandırma, Balıkesir’den gelecek fuar ziyaretçileri, Yenikapı İDO İstasyonu’ndan 3 dakikalık yürüyüş ile fuar alanına gelebilirler.

YENİ KAPI FUAR MERKEZİNİN HARİTA ÜZERİNDEKİ YERİ 
Aksaray, Yenikapı Etkinlik Alanı, Kennedy Cad. No: 11/1, 34096 Fatih/İstanbul

Yenikapı, Konstantinopolis Dönemi’nden kalma görkemli deniz surlarının bulunduğu sahil bisiklet yoluyla bilinen işlek bir liman semtidir. Semtte feribot iskelesi, Yenikapı Spor Tesisleri, geniş bir fuar alanı ve çimenlerle kaplı etkinlik alanı yer alır. Sahilde rahat kafeler ve lüks deniz ürünü restoranları bulunur.